Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
TDTAkademia TDT

Akademia TDT

Informacje

Akademia TDT

Akademia TDT – Centrum Szkoleniowo Doradcze TDT to jednostka organizacyjna w strukturze Transportowego Dozoru Technicznego, powołana przez Dyrektora TDT, mająca na celu popularyzowanie zagadnień związanych m. in. z bezpieczną pracą, a przede wszystkim bezpieczną pracą urządzeń technicznych na etapie ich projektowania, wytwarzania i eksploatacji.

W dobie gospodarki wolnorynkowej dobra firma to ta, która posiada wykwalifikowaną kadrę. To pracownicy budują wizerunek i przyczyniają się do zwiększenia zysków. Chcąc to osiągnąć należy nieustannie podnosić kwalifikacje pracowników, być na bieżąco z nowinkami technicznymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Akademia TDT już wkrótce zaprezentuje szeroką ofertę szkoleniową, w tym szkolenia w zakresie bezpiecznej pracy urządzeń technicznych, obejmującą szereg zagadnień, m.in. takich jak:

  • bezpieczna eksploatacja i konserwacja urządzeń ciśnieniowych,
  • bezpieczna eksploatacja i konserwacja urządzeń transportu ciągłego i bliskiego,
  • bezpieczna eksploatacja i konserwacja urządzeń do transportu i magazynowania towarów niebezpiecznych,
  • bezpieczna eksploatacja i konserwacja urządzeń do podawania pod ciśnieniem płynnego betonu, zamontowane na pojazdach drogowych,
  • badania techniczne pojazdów,
  • prowadzenie stacji kontroli pojazdów,
  • procedury nadawania uprawnień zakładom,
  • certyfikacja produktów i osób.

W skład kadry szkoleniowo-doradczej Akademii TDT prowadzącej m.in. szkolenia w zakresie bezpiecznej eksploatacji urządzeń technicznych, badań nieniszczących czy badań technicznych pojazdów, wchodzą osoby o wysoce wyspecjalizowanych kwalifikacjach zawodowych posiadające wieloletnie doświadczenie. Akademia TDT dysponuje szerokim zapleczem szkoleniowym, w skład którego wchodzą nowocześnie wyposażone sale wykładowe oraz baza noclegowa na potrzeby uczestników szkoleń z całego kraju.

Akademia TDT – Centrum Szkoleniowo Doradcze TDT przedstawia aktualną ofertę szkoleń:

 

W przypadku zainteresowania innymi szkoleniami, prosimy o przesłanie zapytania na adres akademia.tdt@tdt.gov.pl.

Kontakt:

Akademia TDT – Centrum Szkoleniowo Doradcze TDT
Adres Puławska 125, 02-707 Warszawa
Telefon: +48 728 333 198

Szkolenia Akademii TDT

Artykuł
należy do kategorii:
Akademia TDT