Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
TDTAkademia TDTBadania magnetyczne lin

Badania magnetyczne lin

Szkolenia

Badania magnetyczne lin

Szkolenia w zakresie badań magnetycznych lin Akademia TDT – Centrum Szkoleniowo Doradcze TDT oferuje w trybie stacjonarnym.

Szkolenia odbywają się w Laboratorium Transportowego Dozoru Technicznego w Krakowie, przy ul. Pocieszka 5 przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności, zapobiegających zarażeniu się koronawirusem SARS-CoV-2 – zob. Wytyczne dotyczące szkolonych, w związku z sytuacją epidemiczną i występowaniem potencjalnego zagrożenia zarażeniem się koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Szkolenia w zakresie badań magnetycznych lin:

Badania nieniszczące. Metoda magnetyczna lin III stopień MTR3 w sektorze przemysłowym: (3) diagnostyka lin stalowych oraz w sektorze wyrobu: r (liny stalowe).

Program ramowy

  • Wprowadzenie, terminologia i historia badań nieniszczących
  • Zasady fizyczne i wiedza techniczna
  • Liny stalowe
  • Badania magnetyczne lin stalowych
  • Dokumenty prawne, normy, przepisy wewnętrzne
  • Procedura badań magnetycznych lin stalowych
  • Omówienie kompetencji personelu 3-ego stopnia

Niezbędne informacje oraz warunki związane z udziałem w szkoleniu znajdują się w formularzu zgłoszeniowym. Wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie o przystąpieniu do szkolenia/kursu (załącznik nr 1 do WYTYCZNYCH) należy przesłać na adres: akademia.tdt@tdt.gov.pl lub Transportowy Dozór Techniczny, ul. Puławska 125, 02-707 Warszawa.

W przypadku zainteresowania innymi szkoleniami w zakresie badań magnetycznych lin, prosimy o przesłanie zapytania na adres akademia.tdt@tdt.gov.pl.

Kontakt:

Akademia TDT – Centrum Szkoleniowo Doradcze TDT
Adres Puławska 125, 02-707 Warszawa
Telefon +48 728 333 198