Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
TDTOdbiory techniczne

Odbiory techniczne

Odbiory techniczne

Wieloletnie doświadczenie w obszarze odbiorów technicznych pozwala przedstawić naszemu klientowi szeroką ofertę usług realizowaną przez wykwalifikowaną kadrę.

  • Do głównych obszarów działalności odbiorczej zaliczyć możemy realizację przez inspektorów Transportowego Dozoru Technicznego odbioru technicznego wyrobów hutniczych takich jak wyroby kute, wyroby walcowane oraz wyroby odlewane.
  • Szeroką grupę stanowią również wyroby będące elementami nawierzchni kolejowej (szyny, łubki, wkręty, śruby, podkładki i inne elementy infrastruktury) oraz podkłady drewniane i betonowe, wyroby z metali kolorowych, drewna i tworzyw sztucznych, a także rozjazdy kolejowe i ich akcesoria.
  • Inspektorzy TDT realizują również odbiory materiałów takich jak pręty, blachy, płaskowniki, kątowniki, rury oraz profile zamknięte.
  • Szeroka współpraca z producentami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi realizowana jest w zakresie części i zespołów do taboru kolejowego takich jak osie, koła, zestawy kołowe, resory, sprężyny, urządzenia pociągowo-zderzne (haki, cięgła widłowe, sprzęgi śrubowe, urządzenia cięgłowe), elementy hamulcowe, elementy taboru kolejowego.
  • Duży obszar usług stanowi również współpraca w zakresie produkcji obejmująca nadzorowanie procesów spawalniczych, klejenia, montażu, w poszczególnych fazach budowy pojazdu szynowego oraz jego ważniejszych podzespołów (określonych przez zamawiającego w zamówieniu), a także przeprowadzanie badań i testów odbiorczych gotowego wyrobu oraz podzespołów i materiałów używanych do jego budowy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o przesłania wiadomości elektronicznej na adres info@tdt.gov.pl

  • Kontakt

Transportowy Dozór Techniczny
Wydział do Spraw Odbiorów Technicznych
Puławska 125, 02-707 Warszawa
tel.: +48 22 4 902 902

Zagadnienia

Artykuł
należy do kategorii:
Odbiory techniczne