Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
TDTAktualnościJednostka InspekcyjnaUdział TDT w XIX edycji Międzynarodowych Targów „Stacja Paliw 2012”


W dniach od 23 do 25 maja 2012 r. Transportowy Dozór Techniczny wziął udział w XIX edycji Międzynarodowych Targów „STACJA PALIW”, które w tym roku odbyły się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Organizatorem targów była Polska Izba Paliw Płynnych. Dyrektor TDT Jan Urbanowicz po raz kolejny objął te targi patronatem honorowym.
W pierwszym dniu targów Pan Andrzej Kolasa – Z-ca Dyrektora TDT i Pan Dariusz Bakalarski – kierownik Wydziału Techniki wzięli udział w IV Debacie dla właścicieli stacji paliw. Pan Dyrektor Kolasa wygłosił prelekcję dotyczącą samoobsługi tankowania LPG na stacjach paliw w Polsce.

W trakcie trwania imprezy targowej zorganizowany został Konkurs „Produkt Roku 2012”, którego celem było wyróżnienie oferowanych na targach, najlepszych produktów i usług. Głównymi kryteriami oceny produktów/usług były: poziom i nowoczesność zastosowanych technologii, walory użytkowe i estetyczne oraz oryginalność rozwiązań oraz bezpieczeństwo w transporcie. W tym roku Dyrektor Transportowego Dozoru Technicznego przyznał nagrodę, w kategorii bezpieczeństwo w transporcie, o nazwie „GRAND PRIX TDT” firmie BC LDS Bobkiewicz, Cholewiński Sp. J. za cysternę naczepę do transportu i dystrybucji gazów skroplonych marki BC-LDS TYP NCG 48.
W tegorocznych targach udział wzięło ponad 140 wystawców z Polski i z zagranicy. Podczas trzech dni targowych na nasze stoisko przychodzili przedstawiciele firm, aby zapoznać się z ofertą TDT-CERT, jak i porozmawiać z naszymi ekspertami.

Galeria zdjęć >>