Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt


W dniach 24 – 27 września 2013, Transportowy Dozór Techniczny uczestniczył w 10 edycji Targów Trako 2013 w Gdańsku. Są to najbardziej prestiżowe w Polsce i drugie w Europie targi skupiające przedstawicieli branży transportu szynowego. W tym roku ponad 510 firm z 25 krajów zaprezentowało swoje oferty zajmując powierzchnię ponad 20 tys. m2.

Stoisko Transportowego Dozoru Technicznego odwiedzali goście współpracujący z TDT, ale również wiele osób zainteresowanych działalnością TDT i TDT-CERT i pragnących nawiązać współpracę. Każdy z odwiedzających miał możliwość bezpośredniej rozmowy z Dyrekcją TDT oraz ekspertami obecnymi przez wszystkie dni targów. Targi okazały się również okazją do wręczenia certyfikatów kwalifikowania procesów spawania firmie Smart Trading Company Sp. z o. o. – serdecznie gratulujemy.

Trako 2013 okazało się ponownie wydarzeniem na wysokim poziomie, opartym na wymianie doświadczeń przedstawicieli branży transportu szynowego. Wszystkim naszym gościom, odwiedzającym stoisko TDT bardzo dziękujemy za współpracę i już dzisiaj zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami TDT i TDT-CERT na kolejnej edycji Targów Kolejowych Trako w 2015 roku w Gdańsku.