Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
TDTAktualnościJednostka InspekcyjnaTargi kolejowe TRAKO 2009


W dniach 14-16.10.2009 r. w Gdańsku odbyła się 8. edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych, zorganizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie.

Targi TRAKO to największe w Polsce oraz drugie w Europie, obok INNOTRANSU, prestiżowe spotkanie branży transportu szynowego. W tym roku w targach uczestniczyło ok. 400 wystawców z 15 krajów, a najliczniejszą grupę zagranicznych wystawców stanowiły firmy z Niemiec, Czech, Słowacji, Francji i Wielkiej Brytanii. Targom towarzyszył również bogaty program konferencji, seminariów i debat.

Targi TRAKO dały świetną okazję do prezentacji rynkowych nowości, poprzez ekspozycję taboru szynowego na bocznicy MTG, wyładowni w Gdańsku Oliwie oraz na torach ekspozycyjnych na terenie MTG.

Na stoisku TDT pojawiło się wiele osób zainteresowanych działalnością Transportowego Dozoru Technicznego i Jednostki Certyfikującej TDT-CERT. Każdy miał możliwość zapoznania się z bogatą ofertą TDT i TDT-CERT, a co najważniejsze porozmawiania na miejscu z naszymi ekspertami.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy już na kolejną edycję targów TRAKO, która odbędzie się w dniach 12-14.10.2011.