Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
TDTAktualnościJednostka InspekcyjnaPrzedstawiciel TDT po raz kolejny członkiem zarządu CEOC


Przedstawiciel Transportowego Dozoru Technicznego, pan Iwo Jakubowski, został powołany w skład Zarządu CEOC (Board of Directors) na kolejną, 3-letnią kadencję.

W dniach 28-31 maja 2016 r. w Hadze odbyło się 56., coroczne Walne Zgromadzenie CEOC International – Europejskiej Konfederacji Organizacji Inspekcyjnych i Certyfikacyjnych. CEOC International zrzesza na zasadzie dobrowolności niezależne organizacje prywatne, rządowe i zrzeszenia organizacji działających jako trzecie strony w zakresie badań, inspekcji technicznych, oceny ryzyka, certyfikacji wyrobów, systemów jakości i personelu. Transportowy Dozór Techniczny jest członkiem CEOC od 2003 r.

Podczas tegorocznego spotkania odbyły się też wybory nowych Członków Zarządu CEOC (Board of Directors). Niezmiernie miło nam poinformować, że 31 maja 2016 r. pan Iwo Jakubowski został jednomyślnie wybrany, przez Zgromadzenie Ogólne, na trzyletnią kadencję Członka Zarządu CEOC. To już druga kadencja pana Iwo Jakubowskiego jako Członka Zarządu CEOC. Po raz pierwszy w skład Zarządu CEOC został powołany podczas 53. spotkania Walnego Zgromadzenia CEOC, które odbywało się w dniach 11-14 maja 2013 r. w Londynie.