Dodaj witrynę do ulubionychDodaj stronę do ulubionychUstaw jako stronę startowąDrukuj stronę
Mapa strony
Galeria zdjęć
Niepodlegla
Biuletyn Informacji Publicznej Transportowego Dozoru Technicznego
Elektroniczna Skrzynka Podawcza

21

paź

2009

Targi Kolejowe TRAKO 2009

W dniach 14-16.10.2009 r. w Gdańsku odbyła się 8. edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych, zorganizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie.

 

Targi TRAKO to największe w Polsce oraz drugie w Europie, obok INNOTRANSU, prestiżowe spotkanie branży transportu szynowego. W tym roku w targach uczestniczyło ok. 400 wystawców z 15 krajów, a najliczniejszą grupę zagranicznych wystawców stanowiły firmy z Niemiec, Czech, Słowacji, Francji i Wielkiej Brytanii. Targom towarzyszył również bogaty program konferencji, seminariów i debat.

Targi TRAKO dały świetną okazję do prezentacji rynkowych nowości, poprzez ekspozycję taboru szynowego na bocznicy MTG, wyładowni w Gdańsku Oliwie oraz na torach ekspozycyjnych na terenie MTG.

Na stoisku TDT pojawiło się wiele osób zainteresowanych działalnością Transportowego Dozoru Technicznego i Jednostki Certyfikującej TDT-CERT. Każdy miał możliwość zapoznania się z bogatą ofertą TDT i TDT-CERT, a co najważniejsze porozmawiania na miejscu z naszymi ekspertami.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy już na kolejną edycję targów TRAKO, która odbędzie się w dniach 12-14.10.2011.

 

Copyright © 2010 - Transportowy Dozór Techniczny