Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
TDTAktualnościSpis powszechny


Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Udział w spisie jest obowiązkowy, istnieje kilka możliwości spisania się:

  • wypełnij formularz online na https://spis.gov.pl/, to tylko kilka minut, a dodatkowo zyskasz możliwość wygranej w loterii – mogą w niej wziąć udział tylko osoby, które spisały się przez Internet. Zgłoszenia do loterii przyjmujemy do 7 lipca br.,
  • zadzwoń na numer 22 279 99 99 i spisz się telefonicznie – rachmistrz wprowadzi do formularza Twoje dane,
  • odwiedź najbliższy Urząd Gminy i spisz się przez Internet na specjalnie utworzonym w tym celu stanowisku.

Jeśli nie spiszesz się samodzielnie przez Internet lub dzwoniąc na numer 22 279 99 99, zadzwoni do Ciebie rachmistrz spisowy. Będzie dzwonił z numerów: 22 279 99 99 i 22 828 88 88.

Czy wiesz, że nie możesz odmówić wywiadu telefonicznego (art. 17a ust. 1-3 ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r.; Dz. U. z 2019 r. poz. 1775). Jeśli skontaktuje się z Tobą rachmistrz nie będziesz mógł już wypełnić formularza samodzielnie przez Internet.

Pamiętaj, że udział w spisie jest obowiązkowy!

Więcej o podstawach prawnych obowiązku spisowego oraz konsekwencjach za odmowę udziału przeczytasz na stronie https://spis.gov.pl/

Trwa Spis Powszechny. Pamiętaj, że udział w nim jest obowiązkowy. Znajdź kilka minut i wypełnij formularz przez Internet do 7 lipca br. aby wziąć udział w loterii. Jeśli nie spiszesz się sam skontaktuje się z Tobą rachmistrz. Wejdź na https://spis.gov.pl/ i bądź na bieżąco.