Dodaj witrynę do ulubionychDodaj stronę do ulubionychUstaw jako stronę startowąDrukuj stronę
Mapa strony
Galeria zdjęć
Niepodlegla
Biuletyn Informacji Publicznej Transportowego Dozoru Technicznego
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Informacje: Kandydaci na egzamin diagnostów mogą sprawdzić termin egzaminu oraz swój status zakwalifikowania na egzamin            Duplikaty poświadczeń zbiorników LPG

Akademia TDT

Akademia TDT – Centrum Szkoleniowo Doradcze TDT to jednostka organizacyjna w strukturze Transportowego Dozoru Technicznego, powołana przez Dyrektora TDT, mająca na celu popularyzowanie zagadnień związanych m. in. z bezpieczną pracą, a przede wszystkim bezpieczną pracą urządzeń technicznych na etapie ich projektowania, wytwarzania i eksploatacji.

 

W dobie gospodarki wolnorynkowej dobra firma to ta, która posiada wykwalifikowaną kadrę. To pracownicy budują wizerunek i przyczyniają się do zwiększenia zysków. Chcąc to osiągnąć należy nieustannie podnosić kwalifikacje pracowników, być na bieżąco z nowinkami technicznymi.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Akademia TDT już wkrótce zaprezentuje szeroką ofertę szkoleń, obejmującą szereg zagadnień, m.in. takich jak:

-        eksploatacja i konserwacja urządzeń ciśnieniowych,

-        eksploatacja i konserwacja urządzeń transportu ciągłego i bliskiego,

-        eksploatacja i konserwacja urządzeń do transportu i magazynowania towarów niebezpiecznych,

-        eksploatacja i konserwacja urządzeń do podawania pod ciśnieniem płynnego betonu, zamontowane na pojazdach drogowych,

-        badania nieniszczące oraz badania techniczne pojazdów,

-        prowadzenie stacji kontroli pojazdów,

-        procedury nadawania uprawnień zakładom,

-        certyfikacja produktów i osób.

 

W skład kadry szkoleniowo-doradczej Akademii TDT wchodzą osoby o wysoce wyspecjalizowanych kwalifikacjach zawodowych posiadające wieloletnie doświadczenie. Akademia TDT dysponuje szerokim zapleczem szkoleniowym, w skład którego wchodzą nowocześnie wyposażone sale wykładowe oraz baza noclegowa na potrzeby uczestników szkoleń z całego kraju.

 


Copyright © 2010 - Transportowy Dozór Techniczny