Dodaj witrynę do ulubionychDodaj stronę do ulubionychUstaw jako stronę startowąDrukuj stronę
Mapa strony
Galeria zdjęć
Niepodlegla
Biuletyn Informacji Publicznej Transportowego Dozoru Technicznego
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Informacje: Kandydaci na egzamin diagnostów mogą sprawdzić termin egzaminu oraz swój status zakwalifikowania na egzamin            Duplikaty poświadczeń zbiorników LPG

TIC Council

W połowie roku 2019, po wieloletnim okresie negocjacyjnym, CEOC Int. połączył się z inną międzynarodową organizacją skupiającą jednostki zajmujące się badaniami, inspekcją oraz certyfikacją w bardzo szerokim zakresie, o nazwie IFIA, czyli International Federation of Inspection Agencies.

W zakres działania IFIA wchodziły, oprócz urządzeń i materiałów technicznych, także badania paliw, żywności, tkanin etc. oraz certyfikacje o szerokim spektrum i zasięgu światowym.

Po fuzji CEOC Int. oraz IFIA nowa organizacja przyjęła nazwę TIC Council, operując zarówno z dotychczasowej siedziby CEOC Int. w Brukseli, jak i z dotychczasowej siedziby IFIA w Nowym Yorku.

Nowa organizacja grupuje łącznie 99 członków (zarówno członków stałych, jak i stowarzyszonych oraz członków-obserwatorów) operujących w Europie, Ameryce, Afryce i Azji.

Wszelkie szczegółowe dane dotyczące struktury, zakresu działania, listy organizacji i firm członkowskich można znaleźć na stronach internetowych pod ogólnym adresem
www.tic-council.org

 


Copyright © 2010 - Transportowy Dozór Techniczny