Dodaj witrynę do ulubionychDodaj stronę do ulubionychUstaw jako stronę startowąDrukuj stronę
Mapa strony
Galeria zdjęć
Polish English German
Niepodlegla
Biuletyn Informacji Publicznej Transportowego Dozoru Technicznego
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Informacje: Kandydaci na egzamin diagnostów mogą sprawdzić termin egzaminu oraz swój status zakwalifikowania na egzamin            Duplikaty poświadczeń zbiorników LPG
START Badania Techniczne Pojazdów

20

mar

2018

PTI Workshop po raz pierwszy w Polsce

Więcej...
Międzynarodowe warsztaty dotyczące okresowej kontroli pojazdów po raz pierwszy odbyły się w Polsce. Organizatorem warsztatów był Transportowy Dozór Techniczny wraz z holenderskim partnerem RDW. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Minister Infrastruktury.

Więcej…
 

04

lis

2011

TDT Dzieciom - Bezpieczeństwo na drodze

bezpieczeństwoW dniach 27 i 28 października 2011r. Transportowy Dozór Techniczny przeprowadził akcję promującą bezpieczeństwo „TDT Dzieciom – Bezpieczeństwo na drodze”. Przedstawiciele TDT odwiedzili Zespół szkół im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak i Zespół Szkół Ogólnokształcących w Przerośli. Prezentacje na temat bezpieczeństwa na drodze i działalności Transportowego Dozoru Technicznego zostały poparte materiałami, które obok wiedzy dodatkowo zabezpieczą młodzież w drodze do szkoły i z powrotem. Uczniowie otrzymali od TDT rowerowe kaski ochronne, kamizelki i opaski ochronne, co zapewni im bezpieczne poruszanie się rowerami. Akcja „TDT Dzieciom – Bezpieczeństwo na drodze” jest już akcją cykliczną, w której zawsze biorą udział również przedstawiciele miejscowych władz oraz policji, przekazując dodatkowo cenne informacje na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa dzieci.

 

07

lip

2011

TDT dzieciom – Bezpieczeństwo na drodze

W dniach 16 i 17 czerwca 2011 r. przedstawiciele Transportowego Dozoru Technicznego przeprowadzili akcję promocyjną „TDT Dzieciom – Bezpieczeństwo na drodze”. Przedstawiciele TDT odwiedzili Szkołę Podstawową w Talkach oraz Zespół Szkół w Filipowie. W akcji wzięli również wójt Gminy Wydminy oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

W obu szkołach odbyły się apele, na których przedstawiciele TDT przedstawili prezentacje na temat działalności TDT w zakresie bezpieczeństwa.

Dzieci ze szkoły podstawowej w Talkach z klas IV-VI otrzymały od TDT rowerowe kaski ochronne, kamizelki i opaski odblaskowe, co zapewni im bezpieczne poruszanie się rowerem na wycieczkach szkolnych oraz bezpieczną drogę do i ze szkoły. W zespole szkół w Filipowie dzieci, które zdały egzamin na kartę rowerową otrzymały kaski ochronne. Wychowawcy klas I-II otrzymali do rozdysponowania wśród swoich uczniów opaski na ramię, kamizelki odblaskowe oraz opaski na szyję.

 

18

sie

2010

Komunikat ze spotkania PISKP i TDT z dnia 13 sierpnia 2010 roku

Dnia 13 sierpnia 2010 roku w siedzibie Transportowego Dozoru Technicznego przy ulicy Chałubińskiego w Warszawie odbyło się wspólne spotkanie robocze przedstawicieli TDT oraz Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. W spotkaniu tym ze strony TDT udział wziął dyr. Jan Urbanowicz, Izbę natomiast reprezentowali: Stanisław Nowicki – przewodniczący Rady PISKP, Sylwester Paluch – członek Rady PISKP oraz Sylwester Murawski – p.o. Prezesa Zarządu PISKP. Zostało ono zainicjowane po zmianach w strukturze zarządu Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów i miało na celu omówienie bieżącej problematyki związanej z badaniami technicznymi pojazdów oraz roli jaką w tym systemie odgrywa TDT oraz Izba.

Więcej…
 

25

wrz

2007

Informacja z seminarium poświeconemu nadzorowi nad stacjami kontroli pojazdów

 

W dniu 18 września 2009 r. w siedzibie Transportowego Dozoru Technicznego odbyło się seminarium poświęcone nadzorowi nad stacjami kontroli pojazdów. Seminarium było wspólnym przedsięwzięciem Departamentu Dróg i Transportu Drogowego Ministerstwa Transportu i Transportowego Dozoru Technicznego.

Uczestnikami spotkania byli:
 • Andrzej Bogdanowicz - Departament Dróg i Transportu Drogowego w Ministerstwie Transportu;
 • Bogdan Oleksiak – Departament Dróg i Transportu Drogowego w Ministerstwie Transportu;
 • Jerzy Król – Departament Dróg i Transportu Drogowego w Ministerstwie;
 • Jan Urbanowicz – Transportowy Dozór Techniczny;
 • Andrzej Kolasa - Transportowy Dozór Techniczny;
 • Małgorzata Kaniewska – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Wydzialów Komunikacji;
 • Andrzej Skotnicki – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Wydziałów Komunikacji (przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Mielcu);
 • Hubert Jednorowski– Główny Inspektorat Transportu Drogowego (Naczelnik Wydzialu Inspekcji Biura Nadzoru Inspekcyjnego);
 • Wojciech Przybylski, Robert Karpinski – Instytut Transportu Samochodowego;
 • Kazimierz Zbylut, Krzysztof Trzeciak – Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów;
 • Waldemar Balcerowski – Związek Powiatów Polskich (przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Pułtusku);
 • Andrzej Pawlak – Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie;
 • Krzysztof Wadiak – Związek Powiatów Polskich (przedstawiciel Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta w Rzeszowie);
 • Henryk Progorowicz - Związek Powiatów Polskich (przedstawiciel Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta w Rzeszowie);
 • Michal Cieciora – kierownik Referatu ds. Działalności SKP w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Poznaniu.
Więcej…
 
Copyright © 2010 - Transportowy Dozór Techniczny